Tekil mesaj gösterimi
    #Mesaj Gösterimi 1  
listefit kullanıcısının avatarı
listefit listefit isimli Üye şimdilik offline konumundadır
vBulletin Kullanıcı
 
vBulletin Sürümü: 3.x.x
Beğenilen Mesajları: 0
Mesajlar: 1
Konular: 1


En İyi Hosting Firmaları: 2018 yılı yaklaşırken 2017 yılında en iyi hizmet veren hosting firmaları listesi hazırladık. Yabancı ve Türk hosting firmaları arasında karşılaştırma yapabilir, ihtiyacınıza göre hosting firması tercihi yapabilirsiniz. Amacımız, gelecekteki web barındırma kararlarınıza rehberlik etmeye yardımcı olacak basit bir başlangıç ​​noktası oluşturmaktır.

2018 En İyi Hosting Firmaları Listesi

İşletmenizin büyüklüğüne, hizmetlerin özelleştirilebilirliğine ve fiyatlarına göre en iyi ve en güvenilir hosting şirketleri listesi…

AWS Cloud FrontAWS Hosting: Hız, fiyatlandırma ve web sitesi barındırma ürünlerinin entegre paketleri yer alıyor.

Eksileri: Benzersiz AWS mimarisi, içerik dağıtımı üzerinde sınırlı esneklik ve kontrol imkanı verir.

Sonuç: En beğenilen, en iyi sonuçları Amazon hosting hizmetleri ile deneyebilirsiniz.

GoDaddyGodaddy: Bu listede görmek şaşırtıcı olabilir, ancak daha küçük ölçekli web yayıncıları için hala mükemmel bir tercih olarak görülmektedir. İyi fiyatı, kullanımı kolay ve geniş seçenek barındıran ürünleri, bu listemize girme nedeni.

Eksileri: GoDaddy, yalnızca küçük işletme sahiplerine yardımcı olmaya odaklıdır ve bu nedenle büyük şirket müşterileri için çok az sayıda araç sunmaktadır.

Sonuç: Küçük şirketlerin başlaması için harika bir yer.

RackspaceRackspace: Web sitesi barındırma işinde her zaman en iyi müşteri desteğine sahip olmuştur. Müşterilerinin sitelerini barındırmak için özel ve benzersiz örnekler geliştirmektedir.

Eksileri: Rakiplere kıyasla Rackspace biraz pahalı ve bulut hizmetlerinin ölçekleri Amazon’unki kadar değil.

Sonuç: yönetilen Kiralık Sunucu arayanlar için en iyi seçim.

Blue HostBlue Host: Kolay kurulum, mükemmel müşteri desteği, düşük fiyatlı ve anlaşılabilir fiyat teklifi sunduğu için küçük yayıncılar için en iyi seçeneklerden biri olarak kabul edilmektedir.

Eksileri: HostGator’da olduğu gibi, Bluehosts da büyük ölçekli yayıncılık işlemlerini gerçekleştirmek için kurulum yapmaz; bu nedenle büyük bir proje peşindeyseniz, en iyi seçim olmayabilir.

Sonuç: Küçük işletmeler için en iyi web hosting firmalarından birisidir.

SoftlayerSoftlayer: Fantastik arka uç teknolojisine sahiptir ve iyi çalışma süresine ve güvenliğine sahiptir.

Eksileri: Softlayer ile çalışmanın en büyük olumsuz yanı yüksek fiyatlı olmasıdır.

Sonuç: En iyi teknoloji teknolojisini karşılayabilecek ve bunu nasıl idare edebileceğini dahili teknolojiye sahip büyük ölçekli siteler için çok iyi bir tercihtir.

Host GatorHost Gator: Genel kullanım kolaylığı ve kullanıcı dostu web yönetim araçları nedeniyle küçük işletme web siteleri ve kişisel hosting arayışları için iyi bir seçenektir.

Eksileri: Bazı tanınmış müşterilere sahip olsa da, servisleri gerçekten büyük ölçekli web yayıncılarına yönelik değildir.

Sonuç: Web sitenizi hızlı bir şekilde başlatmanız veya ağrısız bir geçiş arıyorsanız, Host Gator en iyi seçenektir.

Kaynak: https://www.listefit.com