Tekil mesaj gösterimi
    #Mesaj Gösterimi 1  
Mertcan kullanıcısının avatarı
Mertcan Mertcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
vBulletin Admin
 
vBulletin Sürümü: 3.x.x
Beğenilen Mesajları: 37
Mesajlar: 101
Konular: 59
Öncelikle aramıza katılan tüm arkadaşlara merhabalar diyerek sıcak bir başlangıç yapmak istiyoruz.

vBulletin kullanıcılarını tekrar bir araya getirmek, özgün bir bilgi kütüphanesi oluşturmak adına böyle bir projeye başlangıç yapıyoruz. Daha önce ki projelerimizde olduğu gibi bu projemiz içerisinde de en büyük hedefimiz özgünlüğümüz olacaktır.

Makaleler, destek konuları, içerikler burada kullandığımız tasarım, sistem değişkenleri ve çevirilerimiz. Bunların tamamı özgün içeriğe sahip olup, içeriklerimizin tamamı patentli olacaktır. Bunun anlamını biraz açmak gerekirse; burada paylaşılan yazı ve görseller başka platformlar üzerinde paylaşılamaz, yayımlanamaz. Burada paylaşılan yazı ve görsellerimizin tamamının bize ait olduğunu ispatlayan patent başvurumuz onaylanmıştır.

"556 sayılı" Markaların Korunması Hakkındaki Kanun Hükmündeki Kararname, “5846 sayılı” Fikir ve sanat Eserleri Kanunu telif hakları ve diğer fikri mülkiyet hakları veya Türk Ticaret Kanunu’nun Haksız rekabet hükümlerini ihlali anlamına gelir. Bunun sonucu da ağır para ve hapis cezalarıyla sonuçlanmaktadır.

Biz kendi haklarımız, burada bulunan kullanıcılarımızın haklarını korumak adına projeye başlarken bu patent ve avukat işlemlerini halletmiş bir şekilde başlıyoruz. Burası Türkiye'nin vBulletin konulu özgün içerik ve paylaşım platformu olarak başlıyor ve öyle de kalacaktır.

Aramıza katılan tüm arkadaşlarımıza hoş geldin dileklerimizi iletiyor, gönül rahatlığıyla destek alabilirsiniz ve bu haklarınızı koruyacağız diyoruz.